Log in

Cookies must be enabled in your browser Help with Cookies must be enabled in your browser
Some courses may allow guest access

Is this your first time here?

Değerli Kursiyerlerimiz! Bu sitedeki derslere tam erişim için öncelikle eğitim merkezlerimizde bir kursa kayıtlı olmanız gerekmektedir. Devam ettiğiniz herhangi bir kurs bulunmuyorsa giriş yapamayabilirsiniz. Başvuru sistemine girerken kullandığınız (Örnek : http://basvuru.aemtem.org.tr) TC kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. Derslerden bazılarının sadece ders kaydı için bir defalığına kullanılacak ve sonradan gerekmeyecek "Kayıt Anahtarı" olabilir. Kayıt Anahtarını kurs eğitimcinizden alabilirsiniz. 

Şu adımları izleyin:

  1. Eğitim merkezlerimiz web sayfaları Kayıt ve Başvuru ekranlarında (Örnek : http://basvuru.aemtem.org.tr) giriş yaparken kullandığınız şifrenizi kullanınız. (Kullanıcı adınız T.C. Kimlik Numaranız olacak şekilde)
  2. Şifrenizi unuttuysanız yine eğitim merkezlerimiz kayıt ve başvuru sistemi giriş ekranından (Örnek : http://basvuru.aemtem.org.tr) şifremi unuttum kısmındaki yönergeleri izleyerek şifrenizi SMS olarak alabilirsiniz.
  3. Şifrenizi bildiğiniz halde giriş yapamıyorsanız, eğitim merkezlerimiz Kayıt ve Başvuru ekranları (Örnek : http://basvuru.aemtem.org.tr) üzerinden giriş yaparak, sistemdeki şifrenizi değiştiriniz. Bu değişiklik hesabınızın Kurs Destek Sistemi ile senkronize olmasını sağlayacaktır.
  4. Bu aşamalar sonrasında hesabınız onaylanır ve giriş yapabilirsiniz.
  5. Katılmak istediğiniz dersi seçin.
  6. Sizden bir "Kayıt Anahtarı" istenirse, eğitimcinizin size verdiği anahtarı kullanın. Bu, sizin derse "kaydınızı" yapacaktır.
  7. Artık derse erişebilirsiniz. Bundan sonra kayıtlı olduğunuz derslere erişmek için yapmanız gereken tek şey, bu sayfadaki formdan kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yapmaktır.